DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

www.pavla-tomicova.wbs.cz

Rozhovory

V pondělí 12. září 2011 odpovídala na webu www.ulice.nova.cz Pavla Tomicová
 
katka:
zdravim vas simonko tak opet nam ivam zacal ulice a jake sjte mela leto?
Pavla T.: Zdravím vás a všechny, kteří jsou tu v tuto chvíli s námi. Děkuji za tento dotaz, protože někde prý psali, že jsem si léto prý neužila. A tak bych ráda toto vyvrátila, protože jsem měla přenádherné prázdniny hlavně díky rodině.
 
Myška:
Dobrý den, Gratuluji že jste sestala největší sympatačkou ulice!Moc jsem vám to přála!!!!!!
Pavla T.:Dobrý den, za to přání Vám moc děkuji! Nedávno jsem se to dozvěděla a to jste měla vidět, jak jsem skákala radostí :-). Děkuju všem, kterým jsem stála za hlas.
 
ANETKA:
Dobrý den jste moje nejoblibenější postava ze seriálu Ulice měla bych takový dotaz máte profil na facebooku jste to opravdu vy. Děkuji za odpověď.
Pavla T.:Za tento dotaz jsem taky moc vděčná. Dozvěděla jsem se o tom, že se za mě někdo vydává a dokonce nějakým podvodným způsobem zneužívá moje jméno a dokonce jím i jedná. To mě trápí. Prosím vás, řekněte to všem svým známým - profil na facebooku nemám, nikdy jsem neměla a nikoho jsem nepověřila, aby jednal za mě. Na počítač téměř nechodím, protože to s ním neumím. I pro tento chat mám asistentku :-).
 
Anežka Malá-Tomicová:
Ahoj mamko, jen doufám že mě nebo tenhle dotaz najdeš protože si říkala že jich máš fakt hodně. No kdy se vrátíš domů, protože nám dochází jídlo pro kočku. Zdravím z Hradce já i babička.
Pavla T.: :-) Ahoj, moje milovaná holčičko. Vrátím se hned, jakmile se tady se všemi rozloučím. Ale Ty jdi určitě včas spinkat a neboj se - pusinku na dobrou noc Ti dám i ve spaní. Sladké spaní, růžovoučké sny. Zdravím babičku :-).
 
Hanka:
Dobrý večer, jste moc sympatická a fajn herečka.Máte ráda burčák? Já že ho zrovna popíjím a je výbornej :-)))
Pavla T.:Není moc sympatický, že mi děláte takové chutě :-). Ale přeju Vám hezkou chvilku. Určitě jste moc fajn divačka. A děkuji :-).
 
HONZA:
JAK TO BUDE DÁL S VÁMI A JIŘÍM? BUDE SVATBA?
Pavla T.:Nikomu to neříkejte, ale prásknu Vám, že svatba bude. Otázka je čí... :-)
 
petule :):
ja mit takovou teticku jako ste vy nebo pribuznou tak sem vecne pochcana smichy kdyz to reknu urimne :) :P jste uplne uzasna a pokud jste takova i v realu jako v serialu ulice nebo treba filmu raftaci tak se musite mit uzasne :)
Pavla T.: :-D Musím říct, že já mít v příbuzenstvu někoho takového, jako jste vy, tak to by byl život ještě úžasnější :-). Děkuju za Vaši upřímnost.
 
Radka:
Dobrý den, zajímalo by mě, jaké to bylo spolupracovat s Pepanem. Děkuji
Pavla T.: S Pepanem nic moc, ale s Tomášem Matonohou, který ho hraje, se spolupracuje nádherně. Známe se už hodně dlouho. Je to výborný herec i fajn kolega.
 
Danča:
Už víte, co vaši postavu čeká? Prozradila by jste nám něco?
Pavla T.:Moc toho asi nebude, co vím a navíc co Vám můžu říct. Ale rozhodně bude zajímvý příchod nového muže do Simonina života, kterého hraje Filip Blažek. A když jsme u nových postav, dnes jsem točila s příjemnou a talentovanou mladou herečkou Berenikou Kohoutovou, která bude hrát postavu Markéty, dívky spojené s dalšími osudy Simony. Máte se na co těšit, to Vám prozradit můžu :-).
 
LENKA HUDLÍKOVÁ:
Tak jsem měla pravdu, profil není Váš a nějaký Nikolas Makes se chlubí,že Vás dobře zná a spolupracuje s Vámi? Ježíš ta Vaše Anežja je zlatá, moc ji pozdravujte! :-)))
Pavla T.: Anežku pozdravím, zároveň já Vás moc zdravím, Lenko. Tohle jméno, které uvádíte v dotazu, si, prosím, všichni zapamatujte, protože jsem se právě dneska dozvěděla od zástupců jedné nejmenované školy, že někdo, kdo se představuje tímto jménem, prý sjednává mým jménem besedy a různé akce a dokonce prý inkasuje peníze na výlohy. Strašně mě tato informace zasáhla. Zvlášť když se to týká dětí a charitativních akcí. Prosím vás všechny, buďte opatrní a obezřetní vůči podobným podvodníkům. A dejte to vědět dál. Děkuji.
 
Jana23:
Dobrý večer Pavli alias Simčo :-) Chci se Vás zeptat, jak stíháte natáčení na Nově a hraní v Klicperově divadle? Musí to být určitě časově náročné. Minulý týden jsem Vás viděla na představení Jedlíků čokolády. Představitelku Rózy jste zahrála skvěle a spolu s Vámi i další kolegyně a kolegové. Obdiv patří i panu Drábkovi. Na Jedlíky se přijdu podívat ještě jednou, opravdu to nemělo chybu. Přeji krásný večer :-)
Pavla T.: Dobrý večer, těší mě, že píšete zrovna o tomhle představení. Mám ho strašně ráda a všem divákům ho doporučuji. Už samotné zkoušení byla krásná práce, na kterou nikdy nezapomenu. A panu Drábkovi Váš obdiv vyřídím zároveň s tím mým :-). Taky přeji krásný večer.
 
Hannah:
Krásný večer Simonko,moc blahopřeju že jste se stala stala Sympaťačkou Ulice! :)* Blahopřeji a i moje rodina :)* Moje mamka vás obdivuje a má vás takhle ráda!:) No mě teď bude 15 takže i vy se mi zdáte strašně milá a zábavná.Mám vás ráda :)* heh .. No kdyžtak pozdravujte od nás všechny z ulice no zas všechny ne :D :) no hlavně pozdravte odemě Mikyho :D :P :) Děkuju pozdravujte vaší dcerku Anežku krásné sny a doufám že můj příspěvek najdete :D :)* Mám vás ráda.Krásný večer ;)
Pavla T.:Milá Hannah, doufám, že můžu tykat. Děkuji Ti za tak dlouhý a hezký příspěvek. Jsem ráda, že jsem způsobila, že v tomhle věku máš s maminkou díky mě stejný názor :-). Asi bych Tě taky měla ráda :-). Dobrou noc
 
mikisek:
dobrý den chtel bych jse zeptat jestli vás baví ulici natačet ?
Pavla T.:Moc, jinak bych to nemohla dělat.
 
Myška:
Udělala jste už DAMU?
Pavla T.:Už dávno :-D
 
Anna:
Kdo přišel na hlášku "nazdar ženy"?
Pavla T.:Tu jsem propašovala do seriálu já, opravdu ji používám v reálu.
 
petr:
Dobrý večer jak dlouho už natačite ulici ?
Pavla T.:Dobrý večer, už dlouho :-). Myslím, že pátým rokem.
 
Myška:
Kde jste se naučila být tak legrační?
Pavla T.:Obávám se, že jsem se taková narodila. A někdy bývám legrační i proti své vůli :-D
 
Olča:
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli jste i ve skutečnosti tak praštěná a nemotorná nebo sečtělá atd...?
Pavla T.:Jsem praštěná, nemotorná a sečtělá :-DD
 
linda (12):
mílá paní herečko na začátku bych vám mooc chtěla poděkovat že v seriálu hrajete vnášíte do něj totižb jistý humor ,lásku ,pohodu a střeštěnost .taky mě zajímá jak jste si užila léto pro simču totiž začla nová sezona docela drasticky bez Vás by seriál byla nuda jste prostě 1 mooc vás zdraví vaše největší faninka linda PS : prosím odepište by la byste uplně 1
Pavla T.:Lindo, minimálně dvanáctkrát děkuji :-). A léto bylo pro mě opravdu krásné.
 
Fanynka:
Proč mi neodepíšete?? :(
Pavla T.:Milá Fanynko, snažím se odepsat všem, ale je vás strašně moc. I těchto stejných dotazů. Tímto se moc a moc omlouvám všem, na které se dnes nedostane.
 
Lucie:
Ahoj Simonko,jak zvladaš tyto citlivé roličky.
Pavla T.:Že je to citlivá rolička? Já si to taky myslím... Děkuji!
 
Nikol:
dobry den ulici sleduju každy den a vas mam moc rada ale život jsi svama taky zahrava,držim vam palečky
Pavla T.:Děkuji, Nikol, vážím si toho.
 
Sabina:
Máte děti? :)
Pavla T.:To se ráda pochlubím všem, kteří to ještě nevědí. Osud mi dopřál mít dvě děti - Adama (19) a Anežka (11).
 
Lucka:
Dobrý večer chci se zeptat zda hrajete v Klicperově divadle v Hradci Králové.Děkuji za odppověď.
Pavla T.:Ano, jsem tam ve stálém angažmá. A moc ráda. Pokud mě chcete vidět hrát, vřele doporučuji tyto hry: Jedlíci čokolády, Dámská šatna a Petrolejové lampy.
 
Kamila:
hele mi te doma zboznujeme
Pavla T.: Hele díky :-)
 
Móňa:
Dobrý večer Pavlo, jak se vám líbila skupina The Tap Tap?
Pavla T.: Líbila, díky, díky!
 
lenka tošovská:
simonko,dobrou noc škoda že jsem nedostala odpověd,ale asi toho máte hodně :-)
Pavla T.: Mám, děkuji za pochopení. Ani v té spoušti teď nedokážu najít, na co jste se ptala. Tak alespoň Vám přeji opravdu krásnou dobrou noc, milá Lenko.
 
Silvie:
Milá Pavlínko,nevím,jestli budu mít dnes konečně štěstí a dostanu od Vás odpověď na vzkaz,každopádně Vám chci napsat,že jste úžasná bytost s neuvěřitelnou energií,která z Vás proudí přes celý divadelní sál a já pokaždé odcházím z nádherného divadla v Hradci unešená a mnohem bohatší. Jste tak milá a lidská a ten Váš úžasný smysl pro humor! To je terapie! Mimochodem Vám to moc sluší a vypadáte úžasně,řekla bych tak maximálně pětatřicet :-) Moc Vám ze srdce přeji všechno dobré v soukromém i pracovním životě,jste fantastická herečka,jedna z nejlepších!! Zajímalo by mě,jestli se v životě řídíte intuicí a jestli máte vztah k duchovnu a ezoterice? Krásný večer z Brna!
Pavla T.: Milá Silvie, strašně moc děkuji za ten příval slov, která hladí. Mimochodem intuice mi napovídá, že to zřejmě Vy budete úžasný člověk. Ze srdce Vám přání všeho dobrého opětuji.
 
MajKy:
Ahoj,si to opravdu ty?
Pavla T.: Ahoj, jsem to opravdu já. Ale dlouho tu už asi nebudu. Vlastně bych chtěla poprosit vás všechny, co jsou teď tu, abyste se nezlobili, že se právě teď s vámi loučím. Od rána jsem točila a ještě mě čeká odřídit cestu z Prahy do Hradce. Cítím, že jsem už vážně hodně unavená... Ale slibuji vám, že se tu na chatu zase brzy setkáme. A taky že si v klidu doma všechny vaše dotazy a příspěvky dodatečně přečtu. Strašně moc děkuji všem, kteří mi fandí. Je to moc krásný pocit, když víte, že někde máte přátele. Tak, milí přátelé, dobrou noc, vaše Simona z Ulice alias Pavla Tomicová z Hradce Králové

 

V pondělí 21. března 2011 odpovídala na webu www.ulice.nova.cz Pavla Tomicová
 
 
jirik: Dobrý večer, hrajete v divadle v hr. králové? Viděl jsem vás.. ..asi
Pavla T.: Krásný dobrý večer, milé ženy a mužové :-). Jsem tady pro vás a těším se na vaše dotazy. Zároveň se už předem omlouvám, že zřejmě, lépe řečeno určitě, není v mých silách odpovědět všem, protože dotazů už teď je taková spousta, že bychom spolu museli chatovat minimálně týden :-). A pokud vám bude připadat, že jsem opět pomalá, máte pravdu, ale já to holt jinak nedokážu. Navíc s počítačem opravdu neumím, vím že to je ostuda, ale zkrátka nejde to jinak, než že musím všechno diktovat někomu jinému a tím se to zdržuje. A k první otázce - Klicperovo divadlo v Hradci Králové je moje domovská scéna, které jsem už 13 let věrná. Kdo jste nebyl, ráda vás tímto zvu, protože tato, byť oblastní scéna, je považována mezi odborníky za jedno z nejlepších divadel v Čechách už dlouhou dobu. A já si vážím, že jsem členkou souboru.
 
robert: chtel sem se optat jestli byla pri nataceni takova sranda jak pri snoubortacich?dekuji za odpoved
Pavla T.: natáčení seriálu probíhá daleko rychleji, než se to děje u filmu, takže sranda většinou bývá, pokud je napsaná scenáristy. Ale kecala bych, kdybych řekla, že se občas nezasmějeme, protože mám štěstí na hodně zábavné partnery.
 
Veronika Bartlová: Dobrý den já bych se chtěla zeptat jestli jste s Pepanem Pavlicou doopravdy byla vdaná
Pavla T.: :-) to myslíte vážně? :-) Pokud se teda ptáte mě. Jestli se ptáte Simony, tak ano, byla jsem za něj vdaná, ale už jsme rozvedení.
  
Evik:  Ahoj uz mas sve vlastni dite??
Pavla T.: To ráda zodpovím, protože na netu o mně kolují nepravdivé informace. Jsem pyšná matka, někdy přecitlivělá, 18letého Adama a 10leté Anežky.
 
Renata: Dobrý večer, viděla jsem Vás v divadle ve hře Petrolejové lampy a musím říct, že to byl úžasný zážitek vidět Vás naživo! Děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů :)
Pavla T.: Naopak, já děkuji Vám! Jsem ráda, že to zmiňujete, protože tohle představení je pro mě velmi srdcovou záležitostí. Hrajeme ho už šestou sezonu, protože ho na repertoáru drží právě zájem diváků. A víte co? Kdo jste neviděl, 7. 4. hostujeme s touto hrou v Praze v Žižkovském divadle (u Cimrmanů).
 
Mitchel: Ahoj kde si se narodila ?
Pavla T.: Narodila jsem se v Karviné, ale nepovažuji to za rodné město, protože pocházím z Havířova, kde tehdy ještě nebyla porodnice, ale žila jsem v něm od druhého týdne svého života.
 
Pepa:  halo halo, posílejte všichni sms ve tvaru TT5 TOMICOVA na číslo 906 15 09 nebo hlasujte na www.tyty.cz a vám Pavlo přeji hodně úspěchů, snad budete mít takové štěstí jako měl váš manžel při Českém Lvu. držím palce
Pavla T.: Milý Pepo, strašně děkuji za tuhle aktivitu. A vůbe cbych teď chtěla poděkovat staršně moc všem, kteří mi poslali hlas a způsobilůi mi tak opravdový šok, ale nádherný! :-) Opravdu jsem to nečekala. Jsem šťastná, že je vás tolik, kteří mi fandíte. Snad vám to budu moct vracet přes Simonu z obrazovky :-). Na manžela jsem moc pyšná, zasáhlo mě to tím nejkrásnějším způsobem. Víte, ono za toho druhého, stejně jako za své děti, to člověk nějak víc prožívá. No paráda! :-)
 
Kateřina: Dobrý den jak se Vám hraje s panem Brabcem.
Pavla T.: Je to úžasný profesionál a hráč. Vážím si ho, ze začátku jsme se trochu oťukávali, protože je stejný jako já, alespoň si myslím. Potřebuje při práci společné naladění s kolegy a pozitivní atmosféru, zkrátka přátelské prostředí :-). Myslím, že teď je nám spolu na place hezky.
 
Štěpánka: Ahoj Simčo, zdravím.S počítačem jsme na tom stejně já svůj pozdrav diktuji dceři.S umělým oplodněním ti držíme palce celá rodina a doufáme že se ti vše vydaří k tvé spokojenosti a že si konečně najdeš chlapa kterého si zasloužíš.Moc ti všichni fandíme.
Pavla T.: Jé, to jste mi udělali radost! :-) A nejenom tím fanděním. Já si v té přetechnizované době připadám jak analfabet. A teď k Simoně - opravdu nemůžu vytáhnout z těch scenáristů, jak to s tím dítětem dopadne :-). Toho chlapa bych jí taky moc přála. I když možná ještě lepší by bylo, kdyby chvíli poznávala co nejvíc dalších a mohla si vybírat a já bych se tím pádem jako herečka setkávala a mohla si zahrát s další spoustou určitě zajímavých českých herců.
  
barča: Chtěla bych se zeptat jestli jste ve skutečném životě rozvedená
Pavla T.: Ne. Ve skutečném životě jsem opravdu šťastně vdaná.
  
marta valusova:: JSEM MANZEL PRVNI DOTAZOVATELKY. CHCI JEN RICT, ZE JSTE SUPERBABA
Pavla T.: A vy jste evidentně super rodina :-). Zdravím!
 
Laduš: Pracujete i v osobním životě jako kadeřnice.?
Pavla T.: :-) pracuji, s dovolením, jako herečka, proto můžu hrát tu kadeřnici :-).
 
S.: Jak se vám hrálo s Jirkou Mádlem v Rafťácích?Chtěla by jste takového synka ?
Pavla T.: Jsou to moje nejkrásnější vzpomínky a Jirku bych za syna klidně brala. Ale za toho svého úžasného synka bych ho nevyměnila. :-)
 
barča: Chtěla byhc se zeptat jestli se učíte se svou dcerou a jestli ano tak jestli si u toho někdy nevíte rady jako moje mamka.:P
Pavla T.: Nevím si rady, ale spíš kvůli tomu, že má dcera mě vždy přesvědčí o tom, že se teď učí všechno úplně jinak, než jsme se to učili my. Snad že i ta násobilka je jiná... :-) Zkrátka umí to se mnou :-).
  
adelka čermáková: ahoj jak se cítíte jako matka
Pavla T.: Myslím, že kdybych nebyla matkou, asi bych nikdy v životě nepoznala opravdové štěstí.
  
barča: Ahoj mohla bych se zeptat jestli jsi někdy křičela na své děti?
Pavla T.: Odpovím slovy své dcery, která jednou v TV viděla, jak v roli křičím, a řekla: "To já jsem vůbec nevěděla, že umíš takhle zvedat hlas." Takže nekřičím, ale není to zásluha. Narodila jsem se s takovou náturou, že když mě něco bolí nebo naštve, tak se spíš rozbrečím, než abych zvedla hlas.
 
Petr Čech: Máš ráda nějakej sport?
Pavla T.: Mám ráda spoustu sportů, ale v současné době převažuje moje pohodlnost... V mládí, nebo spíš jako dítě, jsem dělala sportovní gymnastiku a dneska v podstatě už jen preferuji sportovní chování :-).
 
Kristýna Mullerova: Chtele by ste dalsi deti???
Pavla T.: Vím, že už jsem trošku v letech a že by to vůči nim, tedy těm dalším, nebylo úplně fér, ale vždycky jsem toužila mít minimálně 5 dětí.
 
Kateřina: Dobrý den jak vzpomínáte na natáčení Učastníku zájezdu.
Pavla T.: Nemohu vzpomínat, protože jsem tento film netočila. Ale chápu ten dotaz, protože si nás s Evou L. pletou. Je to mimochodem moje hodně dobrá kamarádka.
 
Manna: ahoj jaké to bylo v superstar?líbilo se ti tam?
Pavla T.: Strašně jsem si ten den užila. Bylo to takové zvláštní vzrušení, protože nikdo jiný kromě poroty a producenta, se kterými jsem byla domluvená, resp. produkce Ulice, nikdo nechápal, co se to vlastně děje. Přihlášku opravdu vyplnila seriálová postava Simona Pavlicová a jsem hrozně moc vděčná panu Haberovi, že se v této trochu crazy situaci zachoval tak profesionálně. A já jsem se měla o koho opřít, aby to vypadalo co nejvěrohodněji. I když musím říct, že to měl jednodušší než třeba Gábina Osvaldová, která se mi přiznala, že je v obraze, protože na Ulici kouká, a tak vlastně neví, jak má reagovat. Pan Habera byl vlastně jediný z poroty, který mě nezná, na seriál nekouká, protože druhý slovenský porotce - Rytmus - mimochodem sympaťák, mě zná právě ze Snowborďáků, kteří se na Slovensku promítali. A na závěr musím říct, že fandím a obdivuju odvahu všech, kteří se přihlásili do SupeStar, protože já za sebe bych takovou odvahu nikdy neměla.
 
Myška: Máte to daleko od domu hostivaři?
Pavla T.: Od domu k hostivařským ateliérům to mám přesně tolik, kolik měří dálnice z Hradce Králové do Prahy.
 
simona: Dobrý den, viděla jsem Pouta, co kdyby Váš manžel měl podobnou povahu jako Antonín? :)
Pavla T.: :-) No asi by to nebyl můj manžel... Ale přiznám se, že po premiéře filmu mi známí posílali SMS ve znění, ať se zamyslím, s kým to žiju. Že to musí být někde v něm. Ale já vás, milá Simonko, ujišťuji, že můj báječný malý velký muž je pouze tak dobrý herec.
 
Myška: Simona je hezké jméno!
Pavla T.: To máte pravdu, ale já se tak, bohužel, v reálu nejmenuji :-). I když jedna divačka mi říkala: "Já vím, že se jemnujete Pavla, ale mně to k vám nejde. Já vám budu říkat Simono, nevadí?" Tak nevím... :-)
  
Kuba: byla jste na včerejším plesu Ulice a Ordinace?
Pavla T.: Byla a dokonce jsem tam i zpívala. A ptáte-li se na písničku, ráda řeknu, že mě ji naučila má úžasná babička, takový můj lidský guru, a je to stará kramářská balada. Babička už nežije, ale tam byla se mnou. Takže i díky tomu jsem měla báječný večer. A pak jsem tam taky byla s manželem, což je pro mě strašně důležité.
  
Myška: kde ted jste?
Pavla T.: V kavárně v Hradci Králové :-).
 
Myška: kolik máte dotazů?
Pavla T.: Právě že strašně moc! A navíc jsem byla včera na tom plese, pak jela do Hradce a ráno jsem měla náročné představení... Jejda, ale to se nevymlouvám to jen tak konstatuji :-).
 
Teddy: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli bylo vystoupení v superstár naprostou recesí nebo to bylo myšleno vážně? :D :D já jsem byl každopádně zaskočen :D
Pavla T.: Nebyla to recese, byla to součást seriálového děje. Zkrátka když se má Simona Pavlicová zúčastnit SuperStar, nejde ta scéna natočit jinak a jinde :-). Myslím, že recesi z toho spíš udělal tisk a jiná média.
 
Linda Marie:Simonko Pavlinko , ty jsi nejlepší, bez tebe by Ulice nebyla Ulice :)) Ten tvůj smích :))) Mám jednu otázku ,máš ráda Marii rottrovou ? :)
Pavla T.: Trošku se stydím ukazovat ostatním chválu na mě, milá Lindo Marie, ale tenhle dotaz zodpovědět chci, protože Marie Rottrová je moje nejoblíbenější zpěvačka už od dětství.
 
pepo: odepiš píšu už po 5
Pavla T.: Pepo a všichni další, kteří se takhle podobně ozýváte s prosbou o odpověď - vy před sebou nevidíte to, co vidím já. Strašně moc dotazů na spoustě stránkách. V té záplavě už nedokážu najít, na co mám odpovědět, zkrátka ten původní dotaz...
 
Danča: Dobry vecer, prominte, ale jak mam vedet, ze odepisujete prave Vy a ne nekdo jiny? Jinak jste-li to vazne Vy, tak hrajete uplne uzasne a rada se divam napr, na Ulici, kde jste primo spickova :-)
Pavla T.: :-) To je vlastně pravda, to mě nenapadlo. Ale budete mi muset prostě věřit :-). A moc děkuju za ta krásná slova. A vůbec bych teď chtěla poděkovat všem, kteří si, doufám, tuto odpověď pro Vás, milá Dančo, přečtou, za obrovský příval krásných slov od tolika lidí, že jsem trochu, vlastně hodně, naměkko. Až skončí tenhle chat, slibuji všem, který se nedostane odpovědi, že si nechám všechny dotazy vytisknout, poctivě je přečtu jako vždy a budu se kochat nebo nad sebou přemýšlet. A bude mi určitě líto, že jsem nestihla zodpovědět daleko víc otázek a některé důležité přehlédla. Děkuju strašně moc za pochopení...
 
Lenka Hudlíková: Jste naše báječná Simonka, skvělá Truda a .......jedinečná Pavla. jak se žije v Hradci?
Pavla T.: :-) zřejmě jste viděla představení Dámská šatna a to mě moc těší. A já jsem zřejmě viděla Vás, že jo? Pokud si dobře pamatuju :-). Myslím, že určitě - jste ta vítězka soutěže Hubněte se Simonou, že? :-) Srdečně zdravím a děkuji za dotaz k Hradci, protože to je báječné město pro život. A i když z něj nepocházím, stala jsem se patriotkou. Myslíme si s manželem, že adresu svého domova už nikdy nezměníme.
 
milan: jake to je bit slavna
Pavla T.: Z jaké strany se to vezme. Když mě někdo z diváků pochválí, je to fajn. Natáčení mě moc baví, to je taky fajn. Ale ztratit anonymitu, to už je horší. A úplně nejhorší jsou ty lži, které se o sobě můžete dočíst nebo dozvědět a nemáte příliš možnosti se bránit. Mě to opravdu trápí. Nejsem ten typ, který to dokáže hodit za hlavu. Ani ne kvůli sobě, já to unesu, ale kvůli mým blízkým. Víte, Milane, jsem toho názoru, že každý člověk musí být zodpovědný za své činy, které ale opravdu udělal. Už musím končit, třeba bude příležitost příště si s vámi popovídat ať už na chatu nebo někde jinde. Každopádně mě čeká četba vašich dotazů a ještě jednou moc a moc děkuji těm z vás, kteří mě posunuli do nominace cen TýTý. Vážím si toho a hřeje mě to na hrudi :-). Tento způsob komunikace přes techniku mi opravdu moc nejde, jsem si opět potvrdila :-), tak mi to odpusťte, každopádně přeji krásný večer i krásné prožití brzkého jara, kterého se už nemůžu dočkat. A věřte mi, že kdybych mohla, zůstala bych s vámi daleko, daleko déle. Vaše Pavla alias Simona
 

V pondělí 20. září 2010 odpovídala na webu www.ulice.nova.cz Pavla Tomicová
 
kendy: Dobry den Pavlo chtěla sem se zeptat jestly je pravda že jste puvodem z Havířova?:-)
Pavla T.: Dobrý večer! Jsem tu a zdravím všechny fanoušky Ulice, ženy obzvlášť! A hned k první otázce: Ano, je to pravda.
Lenka Musilová: Kvůli čemu musí Simona zhubnout?
Pavla T.: Kvůli radě doktora, protože se chystá mít miminko, zřejmě za jakoukoliv cenu :-).
anonym: Simono jste super , nejvice se s vami z ulice smeju xD
Pavla T.: To mám obrovskou radost! Jen tak dál :-). A já to zkusím taktéž :-).
maja: máš děti ?? :-)
Pavla T.: Naštěstí ano. Dvě. Osmnáctiletého Adama a téměř desetiletou Anežku.
Martina: Omlouvám se, oslovila jsem Vás jako Simonu a Vy jste Pavla. Doufám, že to nevadí.
Pavla T.: Vůbec ne! Tak trošku jsem zvyklá :-).
Jakub Polák: nejvice jsem se smal kdyz tam byl pepan a vi
Pavla T.: I my jsme se s Matonohou při natáčení docela nasmáli :-).
Zuzka: Co na Vaši roli s Jiřím říká Váš manžel?
Pavla T.: Celkem nic, on ví, že jsem herečka :-).
Gabča: máte manžela?
Pavla T.: Ano, je také herec, Ondřej Malý.
ONDRA: máš ráda kachnu,zelí a knedlík???
Pavla T.:Vy mě znáte? :-) Ale teď... Ach jo! :-(
Zuzka: Bydlíte teď momentálně v HK?
Pavla T.:Momentálně i v budoucnu určitě ano.
Nikola: Zdravím Pavli,jsi tak veselá i v osobním životě?Máš super role a vždy když mě je smutno tak stačí rafťáci či snouborďáci tam jsi vůbec boží.Moc nehubni sji i tak super baba.
Pavla T.:Díky, díky, díky! :-))) Je super pocit vědět, že kdyby se to nepovedlo, tak se zase tak moc nestane :-).
dana:D: máš facebook??
Pavla T.:Já ne. Ale někdo mi založil profil, což by bylo fajn, kdyby v něm nebyly naprosto mylné informace. Takže už kvůli svým dětem, které mají pocit, že je někdo škrtnul z mého života, přísahám, že mám pouze dvě děti - Adama a Anežku - a pocházím opravdu z Havířova.
Pavča: Co jsi ve skutečnosti za znamení??? A v jakých obchodech nakupujete oblečení?
Pavla T.:Jsem rak a musím se přiznat, že strašně nerada nakupuji, oblečení zvlášť :-).
Patricie: S kým budeš mít to dítě? S Jiřím nebo se "staříkem"?
Pavla T.: :-) Copak vím? V Ulici se strašně šeptá a já blbě slyším... :-)
Anna: Dobrý večer chtěla bych vědět kolik vám je let ve seriálu ulice?
Pavla T.:Doufám, že se nepletu, když řeknu, že 46 :-). Asi uvažujete stejně jako já, že to je asi na první dítě trošku pozdě, že jo? :-)
Sabinka: už posílám pátý dotaz a furtžádná odpoved
Pavla T.:Omlouvám se, Sabinko, ale jsem zaplavená dotazy, což mě těší, že má tolik lidí zájem, ale ani je nestíhám všechny číst a prohlížet, od koho jsou, natož na ně odpovídat. Opravdu mi je to líto. A tímto se omlouvám i všem ostatním, na které se nyní nedostane. A prosím, nezlobte se na mě :-).
Dáša: Ježíši,tak velké děti?to jste mně dostala,myslela jsem,že vám je jako mé dceři 32.
Pavla T.:Děkuju! Mně se bude dneska tak krááásně spát :-).
Monča: Ahoj Pavlí :), jsi úplně ta nejúžasnější herečka z celé Ulice, moc Ti fandím a doufám, že se někdy potkáme :)
Pavla T.:Taky bych se, Mončo, chtěla potkat s někým, kdo má tak dobrý vkus :-).
Kjajka: chtěla jsem se zeptat na pepana,bude jěště hrát ve vašem (filmovém )životě nějakou roly?
Pavla T.:Určitě bude, pacholek jeden! :-)
anonym: si prostě super pry hrajes i v divadlech je to pravda??
Pavla T.:Jsem stálou členkou souboru Klicperova divadla v Hradci Králové. Příležitostně jsem hostovala v pražkém Dejvickém divadle, v Divadle na Vinohradech a v Rokoku.
Alena: Simčo jak budeš hubnout?,že bych do toho šla s tebou?
Pavla T.:Tak super, že nás bude víc! Vždycky jsem byla kolektivní typ, hubnout mi pomůžou odborníci, tak doufám, že to konečně jednou vyjde. Se vším se budu svěřovat divákům, tedy vám všem, a Alenko, jestli můžu poradit, přihlaste se do soutěže Zatočte s kily se Simonou. Více informací najdete na stránkách Ulice. A třeba se za pár týdnů potkáme osobně :-).
mluv se všemi: prosím tě mluv se všemi
Pavla T.:Fakt se snažím, ale je to tak těžký... Možná vás potěší, že mi vytisknou všechny vaše dotazy a já si je potom opravdu všechny poctivě přečtu. A třeba se tu ještě brzy jednou sejdeme... :-)
Tereza: Neviděla jste v Hradci Jana Bendiga?
Pavla T.: :-) Já ne, ale moje desetiletá dcera ho potkala na zastávce a byla z toho paf :-).
Hanka z Ostravy: Tak já to vzdávám...Čtyři dotazy a žádná odpověď. Moc mě to mrzí, protože Vás mám v roli Simony moc ráda. :-(
Pavla T.:Ježíšmarjá, Hanko z Ostravy, zrovna z Ostravy! To mě mrzí! Teď jsem ztratila minimálně minutu, že jsem hledala nějaký Váš dotaz, na který bych mohla odpovědět, ale v té hromadě... Doufám, že nezanevřete a pozdravujte domovinu :-).
Anežka Malá: MAMI TAK ODPOVĚZ,KDY SE VRÁTÍŽ DOMŮ?
Pavla T.: :-) Nanynko moje milovaná, Ty jsi tady taky? :-) Přijedu až zítra, protože ještě musím ráno do Snídaně s Novou. Ach jo. Ale moc se na Tebe těším! :-) Dobrou noc!
luca: kolik kilo chcete zhubnout?
Pavla T.:Já bych toho chtěla... Ale můj trenér a rádce mi říkal, že víc jak deset by nebylo dobré.
Miroslava Jotovová: máte nějaký oficiální fanklub?
Pavla T.:Nevím. Kdybyste to zjistili, dejte vědět :-).
Honza: chtěl bych se zeptat, zda-li svůj smích hrajete, nebo se takhle smějete i ve skutečnosti? děkují za odpověď§
Pavla T.:Bohužel ten smích je opravdu můj :-). Mám s ním občas problémy. Třeba v divadle jako divák atd.
Monika: Dobrý den, Jste ta nejlepší hérečka v Ulici...! Chtěla jsem se se zeptat, kde jste koupila to tričko s křídly ve kterém hrajete? Chtěla bych být anděl s duší ďábla stejně jako Vy!! Díky
Pavla T.:Všechno, v čem hraji, dostávám od našich kostymérek. Ale zrovna tohleto tričko jsem po nich chtěla vyloudit, až dohraje :-).
maja: ahjky chtěla jsem se zeptat když je někdo v seriálu těhotný tak má břicho vycpané nebo je těhotný doopravdy??
Pavla T.:Jak kdo. Je to podle toho, zda musí být v seriálu těhotná, protože je těhotná doopravdy, anebo je to pouhopouhý nápad scenáristů. No a pak hraje s polštářkem...
dančík: můžu se zeptat jak dlouho vás líčí a češou(před natáčením)
Pavla T.:Na můj vkus až moc dlouho :-). Protože já se v civilu nemaluji vůbec. Ale moje maminka má radost, když mě v seriálu vidí tak hezky upravenou. Říká, že ze mě konečně dělají člověka :-). A konkrétně můžu říct, že na mě mají maskérky vymezenou tak třičtvrtě až hodinu.
zuzí: Pavlo, v tom seriálu jsi fakt pako, ale suprový pako :-)) z tebe nemůžu občas. A ten tvůj smích, tak ten nemá jako konkurenci, jsi fakt hustá, jen tak dál :-)
Pavla T.:Když mi po Snowborďácích jeden mladík řekl, že jsem byla fakt hustá, trošku jsem se zalekla. Ale můj syn mi vysvětlil, že je to jako opravdu dobrý. A tak Ti, Zuzí, opravdu děkuji :-). Jen tak dál! :-)
kata: Jakou pouslocháš hudbu...
Pavla T.:Lou Vega
Mishulka: Podaří se vám hned po dnešním díle otěhotnět???Děkuji
Pavla T.:Copak to jde? Mishulko, Vy jste se nedíval/a! :-)
Shirashi: Proč říkáte "bohužel" na Váš smích, ten je úžasný, to je dar :-)
Pavla T.:Jejdamane, moc děkuji za tenhle názor. Jestli je to dar, tak já jsem teda ale opravdu bohatá :-).
Draha z Havířova: Třetí otázka. Je pro Vás velké dilema rozhodovat se mezi práci a rodinou? Držím Vám palce, jste moc fain.
Pavla T.:Prvně zdravím můj rodný Havířov. Nesnažím se rozhodovat mezi nimi, ale úpěnlivě se snažím to skloubit dohromady...
Myška: Dobry večer? Jakpak se dneska máte???
Pavla T.:Dobrý večer, děkuji za otázku. Náladu mám výbornou, ale ten chat, to je pro mě tak zapeklitá věc.. Vždyť já i do mobilu píšu tři věty půl hodiny a pak stejně radši zavolám :-). Kdyby bylo na mě, tak si s vámi všemi, kteří mi fandíte a posíláte tolik krásných slov, které jsem si tu dneska přečetla, sejdu někde - vlastně nevím kde, když je nás tolik :-). Ale prostě bychom si spolu mohli tak hezky pokecat... Á propos, omlouvám se všem, kteří mi zasílají slova chvály, že neoidpovídám, protože se trošku rdím poslat je do éteru. Ale moc děkuji!
Edita: A Lenka Drápalová je opravdu těhotná Pavlínko?
Pavla T.:Nevím, jestli to víte, milá Edito, ale my jsme s natáčením dopředu tak přibližně dva měsíce. A můžu vám prozradit, že Míša, představitelka Lenky, v létě povila krásnou holčičku. A příští týden tu bude s vámi na chatu.
pavel: Dobry den nepojedete nekdy hrat divadlo do Domazlic ?
Pavla T.:To bohužel nevím, jestli tam naše divadlo zavítá. Většinou to záleží na pozvání pořadatele. Takže u vás zapracujte a já přijedu ráda :-).
Markéta: Dobrý den ! Kam si mohu napsat o Vaší fotku ?? Že mě jí pošlete ?? :o)
Pavla T.:Napište si na Novu, určitě Vám ji pošlou i s mým podpisem :-).
libchen: Máte nějaký vztah k Ostravě? Bydlím tam a psala jsem , ale nic)))))
Pavla T.:Jak už jsem psala, jsem z Havířova. Do Ostravy jsem jako dítě jezdila každou chvíli na nákupy s rodiči anebo na Černou louku za zábavou... Mimochodem můj muž pochází z Ostravy. Pozdravujte!
Tereza: Vaše koníčky?
Pavla T.:Děti
lojza: dobry den ! jak se prosím jmenujete ve skutečnosti
Pavla T.:Milý Lojzo, milý Lojzo, milý Lojzo, Tomicová Pavla, jméno mé.
Tereza: KOlik hodin deně spíte??
Pavla T.:Míň, než bych měla. A navíc já jsem sova a večer mám většinou nejvíc energie.
Jenni z Chebu: Achjoo..! :'( 6 dotazůů a 0 odopvědíí..! ='( Ráda bych od vás chtěla autogram..! :) Ale nevíím akm si máám napsat, říkala jste na Novu, muzete mi prosíím poslat adresu? :)) Děkuji! :) mimochodem (7 dotaz!: :D) Předem dekuji za odpoved! :D
Pavla T.:TV Nova, Kříženeckého nám. 1085, 152 00 Praha 5-Barrandov, tak pište :-).
Veronika: jaká je vaše oblíbená barva?
Pavla T.:V mém životě se vztah k barvám hodně mění. Vzpomínám, že v raném mládí jsem milovala červenou a chodila jsem jako Karkulka, občas mixnutá černou, ale ta doba už je pryč. Pak se vystřídalo hodně barev. Dlouho jsem tíhla k modré, téměř až k tyrkysové modři. V současné době a vlastně už dlouho, nedám dopustit na oranžovou a okrovou žlutou.
andulka: Když jste z Havířova,na kterou školu jste chodila,nebo ve které ulici jste bydlela,a máte tam ještě nějaké příbuzenstvo? Zavítáte tam ještě občas.Havířov je na vás pyšný,naše rodina určitě
Pavla T.: :-) Bydlela jsem v Havířově na trojce, dnes je to Havířov-Šumbark - poblíž nádraží. Chodila jsem na školu v ulici Pionýrů. V Havířově dosud žije moje maminka, ale doufám, že už ne dlouho, protože bych ji moc chtěla mít u sebe v Hradci Králové. Děkuji moc Vaší rodině... A já jsem zase pyšná na Havířov :-).
Monča: Jak se vám hrálo, právě dnes byl seriál kde ste se opila s panem Jiřím :) to musela být legrace nahrávat to ne?
Pavla T.:To opravdu legranda byla. A vůbec musím říct, že mám opravdu štěstí na partnery, s kterými se mi dobře hraje. A hlavně je u toho sranda.
Pavla: Pavluš, píši ti už asi 10 odkaz, ale nemám štěstí. Zítra ráno budeš ve SNÍDANI S NOVOU? Jsi úžasná, úžasná a ještě jednou úžasná ženská a herečka. Budeš někdy hostovat v Opavě?
Pavla T.:Zítra tam budu kolem 8:15, říkali :-). Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji za ta slova, i kdybychom se v Opavě neviděly.
Kuba: Dobrý večer Pavlínko, kolik je Vám let?
Pavla T.:Ráda odpovím, protože mám stejně pocit, že se mě to netýká, že je to takový fór :-). Je mi 48, ale pocitově jsem, plným vědomím, dospěla tak max do 30.
Jan CYž: prosím už odpovězte za 19 min to končííí!!
Pavla T.:Nekončí! Jsem sice pomalá, ale zato s vámi budu déle :-).
Kačena: zůstanete v ulici nebo zmizíte jako všechny těhulky
Pavla T.:Copak já vím, když se mi ani nedaří vypátrat, zda skutečně otěhotním? :-)
Vlaďka: Prosím rychle odpovězte, já musím jít jíst
Pavla T.:To Vám závidím! Odpověděla bych, ale nemůžu takhle rychle najít žádný Váš dotaz...
lena: a jak se jmenuje pepan???mi s holkama se tu dohadujeme!
Pavla T.:No Pavlica přece! Musím to vědět, protože jsem Pavlicová :-). Ale pokud se ptáte na Matonohu, tak je to Tomáš. A upozorňuji, že je Matonoha s krátkým a, protože je na to háklivý :-).
jiri: ahoj jak se mate?mate pritele??jak jde nataceni ulice?
Pavla T.:Ahoj, kde jste doteďka byl, když jsem psala, že mám muže a dvě děti? Ale vlastně je pravda, že můj muž je i můj dobrý přítel. A jak jde natáčení Ulice? No jde... Spíš tak jako běží... :-) A mě to baví! :-)
nikola: achjo!! uz 3dotaz a zadna odpoved!! rda bych se zeptala jestli budete mitvzne dite dekuji doufam ze mi odpoite:) dekuji..
Pavla T.:Já to opravdu nevím... Sama jsem zvědavá :-).
martina: v jaké hře vás můžeme vidět v divadle a kde máte domovskou scénu? díky za odpověď. PS: držím palce jak v ulici, tak na divadle, tak v osobním životě
Pavla T.:Klicperovo divadlo Hradec králové, doporučila bych hru Dámská šatna, kterou pro mě a mé tři kolegyně na tělo napsal Arnošt Goldflam, pak Petrolejové lampy nebo novou hru skvělého dramatika a mimochodem našeho uměleckého šéfa Davida Drápka - Náměstí bratří Mašínů. Nebojte se, není to nic politického. Krásná hra! Za palečky děkuji a doufám, že ta návštěva divadla Vám někdy vyjde :-). Držím palce! :-)
Zdenka: když píše každý 100 otázek tak je jasné ,že v tom Pavla nemá přehled,já jich napsala tisíc a taky v tom nemám přehled :)))Já chci být hubená ,hu-hu-bená :)))Pavlo hezký večer a usmívejte se ,sluší Vám to :)))a tu dietu si najdu :)))))
Pavla T.: :-) děkuji, že jste! :-)
Lucie.V: Umíš Pavli řídit auto??? :-)
Pavla T.:Nevím, jestli umím, ale řídím :-).
alena: čtete knižky a jaka je oblibena
Pavla T.:Čtu o strašně moc míň, než bych chtěla. Ten čas... Ach jo. Ale musím říct, že v dětství jsem si zamilovala Gabru a Málinku od Amálie Kutinové a dodnes euforii z četby té knihy žádná jiná nepřekonala.
lena: tak naposledy...vím že toho máte hromadu ale aspon mužete napsat jinou adresu krom studia kde natáčíte...já bych spíše chtěla elektronickou poštu!!!děkuji za pochopení
Pavla T.:Milá Leno, je mi líto, ale pokud vím, v elektronické podobě zatím TV Nova podpisovky neposílá.
Jan CYž: Simona Pavlicová to je skoro stene jako pavla Tomicová
Pavla T.:A víte, že si myslím, že to tak nějak vzniklo? :-) Totiž jeden z našich režisérů, který je původem cizinec, mě při natáčení takhle vždycky trošku, někdy i z legrace, komolil a spojoval jméno. Tomicová, Pavlicová a bylo to.
Miroslava Jotovová: děláte nějaký sport ?nebo vás nějaký zajímá?
Pavla T.:V dětství jsem dělala sportovní gymnastiku a měla poměrně velkou potřebu se hýbat. Zároveň jsem vždycky milovala pohodu a časem jsem si nějak zaměnila pohodu za pohodlí. Takže teď jsem prostě líná, až mě to mrzí... A doufám, že když teď pro Simonu hubnu a hlavně cvičím, tak se zase rozhýbu. Proto jsem hlavně do toho šla.
Lucie.V: Už to vzdávámmm...... 6x píšu a odpověd žádnáá jaké je vaše nejoblíbenější jídlo?
Pavla T.:Minimálně 6x se omlouvám, moje nejoblíbenější jídlo na celém světě je to, které určitě bohužel neznáte (je to takový rodinný recept z bůhví kterého kolena). Jde o vánoční, tedy štědrovečerní polévku, v tomto případě tedy spíš omáčku, samozřejmě rybí. Můžu vám říct, že i na smrtelné posteli, kdyby někde zavoněla, tak vstanu :-).
sim: Hrála jste už někdy společně s vaším manželem? Nedávno jsem ho viděla jako dítko v Zeleném údolí.. :)
Pavla T.: :-) ano, já ho taky viděla... :-) Na počátku našeho vztahu jsme spolu hráli ve hře Maryša, já Maryšu, on Vávru. Na jevišti jsem ho nenáviděla, ba dokonce až tak, že jsem ho otrávila, ale v reálném životě jsme se nedlouho poté vzali.
KiKi: ahoj! jak tady budeš ještě dlouho? nechce se ti už spát? dneska byl totiž náročný den.....
Pavla T.: :-) ahoj, chce, ale ještě tady tak do desíti budu, protože mi spousta z vás píše tak hezké věci, že mi to nedá. Aspoň mě doma bude čekat nádherná četba před spaním. Tedy až na ty, co mi furt vyčítají, že nestíhám. No tak nestíhám, sorry... :-( Asi půjdeme na kafe :-).
jakub: máš ráda pivo????
Pavla T.:Představ si, Jakube, že jsem ho nikdy ráda neměla. Až když jsem čekala svého syna, tak se mi místo obvyklých těhotenských chutí na kyselé, na sladké a já nevím co, objevila neuvěřitelná chuť na pivo. Moje babička mi tenkrát říkala: "Jen si trochu dej, tělo si říká." :-) No a od té doby už mám pivo hodně ráda.
Kají: Pavlo,Pavluško...píšu už po mnohokráté...nemáte FCB?nebo fanklub?pokud né,tak založíte?Děkuji za odpověd a přeji pěkný večer :o)
Pavla T.:Do dneška jsem nevěděla, že mám fanklub. Ale před chvílí mi IvanaH, které děkuji, napsala adresu: http://www.pavla-tomicova.wbs.cz/.
Eliška z chomutova: omlouvám se že vám píši po 50 ale chtela bych aby jste mi odpovedela jestli pojedete nekdy do chomutova a moc vas zboznuju muj papousek napodobuje vas smich
Pavla T.:Jejda a sousedi si na toho papouška nestěžují? :-) Že ho zdravím! A Vám moc děkuji, Eliško z Chomutova, o kterém nevím, jestli ho někdy uvidím :-).
petra: jit na kafe neni vubec spatnej napad ale to netusim do ktere kavarny by jsme swe vsichni vesly:)
Pavla T.:No, upřímně, já vlastně taky ne. Ale fajn by to bylo :-). Ovšem teď mě napadlo, že vylosovaný výherce, který se zapojí do soutěže Zatočte s kily se Simonou, si se mnou vlastně to kafe dá :-). Blbý, jestli jste, Petro, hubená. Tedy pouze v tomto případě, jinak závidím a přeji! :-)
Jan: Nechtěla byste ještě třetí dítě, zkusit opravdu roli matky po čtyřicítce...že vy hubnete právě proto :))
Pavla T.: :-) Jééé to by byl ten nejhezčí důvod. Vždycky jsem si přála mít hodně dětí. Tak nějak se to v životě schumelilo jinak a jsem alespoň vděčná za ty své dvě. Dnes už bych si netroufla... A taky si myslím, že vůči tomu dítěti by to nebylo úplně fér. A tak hubnu hlavně přece kvůli Simoně, s kterou už jsme téměř jedno tělo, jedna duše :-). A kvůli sobě proto, že jsem si těžká, i když je jedno kilečko hezčí než druhé :-).
kjajka: ste stašně pozityvní pani ,hodila byste se na první dámu ČR
Pavla T.: :-) ó děkuji! Ale obávám se, že by to byl mezinárodní skandál :-).
Lenka Hudlíková: Vracíte se občas do rodné Karviné,chodíte na srazy ze spolužáky nebo jste s některými v kontaktu?
Pavla T.:  Nepocházím z Karviné. narodila jsem se pouze v karvinské nemocnici, v části Ráj, a to jenom proto, že v Havířově v té době ještě porodnice nebyla. Takže v Karviné jsem strávila tak přibližně týden svého života :-). Strašně ráda chodím na srazy spolužáků ze základky, když se o nich dozvím.
Lenka Hudlíková: Změní se šatník Simony s jejím a potažmo vaším zhudnutím?
Pavla T.:Doufám...
Klára: Dobrý den, mohla byste mi prozradit jidelníček který jíte?
Pavla T.:Prozradí vám to web Ulice, kde budete o mém hubnutí průběžně informováni :-). Tedy i o radách, které dostávám o správném stravování.
PETRA: Co jste chtela delat za povolani kdyz jste byla mala
Pavla T.:Nebylo to určitě vyjímečné přání. Strašně jsem chtěla být popelářem a jezdit na tom jejich otevřeném voze. O trošičku později, a dodnes nevím proč, jsem chtěla být stavbyvedoucí. Alespoň jsem to tehdy psala do všech slohovek.
Barunka: ahojky, nebudeš někdy mít nějaké vystoupení třeba na Moravě, u Ostravy nebo tak? Nový Jičín, Valašské Meziříčí? nebo je možnost vidět tě jen v Praze? jsi super :)
Pavla T.:8. října hrajeme super hru Dámská šatna ve Valašském Meziříčí. Čas bohužel nevím. Přijďte!
Terka: jeste jsem se ctela zeptat co delate s temy otazkami na ktere nestihnete odpovedet ja jsem vam taky uz minimalne 4 psala a jeste nic.. dekuju.. za odpoved:-) drzim palce v karieře:_)..
Pavla T.:Přátelé moji milí, už mě to trošku zmáhá, vlastně kecám, trošku hodně mě bolí očí a taky zítra ta Snídaně... Asi půjdme spát, jak navrhovala Markéta z Otravy, které děkuji za to Zlatečko. A teď k Vašemu dotazu, Terko. Už po minulém chatování jsem poprosila o vytisknutí všech dotazů a pak jsem si doma v klidu hezky početla. Určitě to tak udělám i dnes. Musím říct, že se právě dnes budu obzvlášť těšit, protože jsem zahlédla tolik krásy slov, které si možná ani nezasloužím. Jsem vděčná, že se dnes připojilo tolik lidí, které voní člověčinou. Takže místo svého obvyklého "Nazdar, ženy," se s vámi loučím "Nazdar, lidi, s velkým L!" Dobrou noc! A ráno na viděnou, pokud se mnou chcete v 8:15 posnídat :-).
 
 

 

Ve čtvrtek 24. září 2009 odpovídala na webu www.ulice.nova.cz Pavla Tomicová

Jarka: a jak se vlastně dneska mate?
Pavla T: Krásné babí léto přeji všem ženám a koneckonců i mužům :-). Fyzicky jsem trochu nastydlá, ale duševně jsem naprosto v pohodě.
Jarka: Dobré odpoledne máte naké deti? a hraji také v ulici?

Pavla T: Syn Adam má 17, Anežce bude 9. V Ulici nehrají. I když... Jednou se tam prošli v komparzu :-).
Jarka: kolik vám je roku? jětli se smím zeptat?

Pavla T: Jsem ročník 1962. Tak počítejte :-)
marcik: ahoj Pavlinko mám k tobě důležitý dotaz.Prosím odpověd je to nutný.Znáš jednu herečku jménem Marta nevím jak dál ale říkají jí TUČŇÁK nebo TUTU měla by hrát v klicperově divadle????????

Pavla T: Znám a mám ji ráda :-). Jmenuje se Marta Zaoralová.
matej: doufam že Sochora vykopnete

Pavla T: To kdybych já věděla...
Petula:): Ahoj Pavlo, jsi skvělá herečka a tvůj smích je úžasně nakažlivý;) Doufám, že neskončíš v Ulici těším se na Tvé příběhy.

Pavla T: Děkuji. Hned je mi líp i fyzicky :-). A doufám, že v Ulici budu bydlet dlouho.
Lucka: Těšila jste se na chat?

Pavla T: Ano! Ale zároveň trochu bála, protože jsem hrozně pomalá a vy mi budete právem nadávat... :-)
Eva: Dobrý den. Kde momentálně žijete?

Pavla T: V Hradci Králové.
Jarka: jste dobra herečka je sváma sranda mužu se zeptat? odkud vlastně jste?

Pavla T: Pocházím z Havířova.
Zdena: Dobrý den, jak se Vám hraje se Sochorem? To musí být u natáčení veselo. :)

Pavla T: Sochor je ve skutečnosti režisér Juraj Deák, který natáčí i některé díly Ulice. Natáčí se nám spolu skvěle, protože jsme spolužáci z DAMU. Příští týden ho tu budete mít na chatu.
Pavla: Brala byste Sochora v normálním životě?

Pavla T: Nevím, co na to říct, protože mám skvělého muže s vlastnostmi, které Sochorovi určitě chybí.
Petr: Dobrý den, S kým ráda točíte Ulici? V kterým prostředí nejradši točíte? Která scéna Vám dala zabrat natočit nebo které scény nerada točíte a které naopak jsou Vám přijemné? Mám Vás moc rád jako herečku v Ulici hrajete moc hezky. A rozzáříte to tam. Na Ulici se denně koukám a u toho večeřím.

Pavla T: Moc mě těší, že Vám u té večeře chutnám. Odpovím opačně, nenapadá mě někdo ani prostředí, které bych neměla ráda. Měla bych problém s obnažováním, ale to naštětstí všichni respektují.
Jana: Je to zvláštní, ale Sochor mi připadá velice přitažlivý a ve vztahu k Simče čestný. Doufám, že ho nevykopneš;):)

Pavla T: :-)
Jarka: Dobrý den tady jarka chci se zeptat kde je vlastně pepanek?:)jo a hlavně to nepodepisujte ten rozvod:) udělala by ste velkou chybu prostě sochora odpalkujte:)

Pavla T: No, to kdybych já věděla... A taky víte, že přišla spousta návrhů od diváků, abych s ním zaručeně zůstala. Takže lidi, buď se dohodněte, nebo já nevím, co mám dělat :-).
lenka: Jste taková veselá a nebo jenom v ulici

Pavla T: :-))))))
Jarka: ulice se natači v praze?

Pavla T: V ateliérech v Hostivaři v Praze.
Eva: Vrátí se k Simče ještě někdy Pepan? Objeví se ještě v Ulici?

Pavla T: Doufám, hlavně kvůli Matonohovi, se kterým jsem ráda točila.
Sïmona: Dobrý den,líbí se vám střeštěnost Simony??:

Pavla T: :-) Kdybych řekla, že ne, tak bych popřela i sama sebe. My dvě to prostě jinak neumíme :-).
Jarka: a kadeřnictví je také v ateliaru?

Pavla T: Ano.
peta: nebudou v ulici reprizi?to by bylo bajooo

Pavla T: Všechny odvysílané díly jsou na webu Ulice. V televizi, pokud vím, se nyní Ulice nereprízuje.
MeGii: Umíte Doopravdy Stříhat? =D

Pavla T: Nechci se chlubit, ale jo.
lenka: nebojite,se toho křečka.jaka je,ingrit jako, sefka.vrati se,kni vrata.jake jste,znameni

Pavla T: Nebojím, je strašně milej a dokonce si spolu o pauzách hrajeme :-). Jak to bude s Ingrid, nevím. Jsem ve znamení Raka.
MeGii: Ahoj Tady Ostrava! Všichni Tě Pozdravují!!! Máme Tě Moc Rádi! xP

Pavla T: Díky, Ostravo! Mám hurónskou radost a ZDRAVÍM!
Daniel: Dobrý den Simon, kolik zi je roků?prosím vyber tuto otázku píšu asi nwm po kolikáte prosíííííííí ííííííííííííííííííím moc prosím jinak zdraví Ostravsko:-))))))))))))))

Pavla T: Opakuji, že jsem ročník 1962 (tedy já, Pavla :-)). Tak počítejte, kruciš :-)
MeGii: Kolik Vám Je Let..Jestli Se Tet Dobře Strefím Tak Si Myslím Že Asi 31=)
Pavla T: Jéžiš, děkuju! :-) A myslete si to dál :-)
Jarka: mě připadnete tak na 30 jste dobra herečka a ostříhala by ste mě mužu se obědnat?

Pavla T: :-) Vy víte, jak na to... :-) Kdyby mě do nějakého normálního kadeřka pustili, tak jste první, koho objednávám :-).
Danielka: Jste vyučená kadeřnictvím?

Pavla T: Jsem původně učitelka mateřské školy, než jsem vystudovala DAMU.
Danielka: hihi jste moc srandovní a pěkná!co tet děláte?a kde jste?

Pavla T: Jsem v divadle a chatuju s vámi.
lenka: jeje tak,to jste,ve stejnem znameni,jako ja.taky jste,naladova.ja,jsem spiš, smišek.mam ,VAS strašně,rada jste,užasna herečka.kdyby jste,tam nebyla,tak ta,ulice je total.nudna.prosim,napište mi,jak se,jmenuje herečka,v kadeřnictvi.co ted prišla,nedavno.a chodite,kni pro radu.

Pavla T: Jmenuje se Lucie Štěpánková a moc děkuju za chválu. Od stejného znamení mě to těší obzvlášť.
Petr:Prosím já vím, že nemůžete moc prozrazovat, ale jak to bude s Vaší postavou dál? Jen tak malinko prozraďte bude tam něco zajímavého? Děkuji..............

Pavla T: Bohužel nesmím prozradit nic. Ale díky tomu, co vím, to bude rozhodně zajímavé.
Jarka: jak ste se dostala k herectvi? do ulice?to musíte byt vyučena herečka? nebo ne

Pavla T: Nemusím, ale jsem.
LUcíšek: Ahoj měla byste se nechat vostříhat a malinko schodit a udělat an sochora dojem

Pavla T: Já bych neměla shodit malinko, ale hodně. Ale copak to jde? :-) Neustále vyhrožuju scénáristkám, ať se připraví na to, že až se příště svlíknu, jako bych odešla... :-) Ale bohužel, nic...
DiiDaa: Tak když už píšu, jako první Vám musím říct, že ste jedna z mých nejoblíbenějších hereček... Zajímalo by mě, jestli máte něco společnýho s postavou "SIMONY"... ? Ste skvělá herečka, držim palce, jen tak dál x)
Pavla T: Moc děkuju a chválím vytříbený vkus :-). Se Simonou máme určitě společný naturel, proto mě vybrali.
Pavla: Dobré odpledne Pavlo:) jste skvělá herečka vždy, když máte scénku v Ulici sedím a koukám a moooooc se smejem s celou rodinou. Jste herečka od pána boha.

Pavla T: Děkuju na stotisíckrát, pozdravím celou rodinu.

Jarka: nee vipadate dobře žadný schazování
Pavla T: Tak tohle si nechám vytisknout :-)
Vlastík: Jak jste byla za svobodna ? než jste se vzaly s Pepanem

Pavla T: Simona Bláhová, přeci, nevzpomínáte?
Vendula: Nevíte,jestli se Digy ještě vrátí do Ulice?

Pavla T: Míša Maurerová se zatím poctivě stará o dvojčátka. A já taky doufám, že se vrátí.
Veunka: ahojky co bude v dnesni ulici??

Pavla T: Budeme se Sochorem vyvolávat Pepanova ducha. A myslím, že to bude docela sranda. :-)
Petr: A můžu Vás požádat o fotku s podpisem? Já vím že si musím napsat na novu, ale neexistuje jiná adresa aby to bylo rychlejší? A abyste to dostala vy do rukou? Děkuji

Pavla T: Omlouvám se, ale na Novu je to nejjistější. Pokud mi chcete napsat osobně, uveďte to na obálku a ta se mi do rukou dostane.
Veunka: aha děkuji a Pepan je mtví,že budete vyvolávat jeho ducha?

Pavla T: :-) To všechno se dozvíte dnes večer, ale... Mezi námi - myslím, že mrtvý není.
honza: nevíte, kdo bude online příště???. Mějte se pozdravujte ULICU :D
Pavla T: Příště bude 2. 10. Sochor, tedy Juraj Deák.
Kibi: Ahooj :) Moc se mi líbí tvuj smích, úplně ho žeru :) Jak ses ho naučila?? :D:D:D
Pavla T: Mám ho už od dětství, takže je to zřejmě vrozené :-)
Olívia: Simča je *StreetStar* :o)

Pavla T: :-))))))) Thank you very much.
F: ahojky, kolko dielov máte pripravených vopred ? Pozdravujem zo slovenska.

Pavla T: Teď točíme už prosinec. A pozdravujem aj ja. Ďakujem.
Jarka: co jinak dělate o volnych chvilich?

Pavla T: Jsem nejraději s dětmi. Mimochodem - přála bych je i Simoně...
klárka: Jsi vážně super a tvuj smích je nakažlivej a jáká je adresa novy

Pavla T: TV Nova, Kříženeckého nám. 1078/5, 1520 00 Braha5-Barrandov
Nefarius: A jak děláte ten sníh, když točíte už prosinec?

Pavla T: :-) No děláme, no :-) Malér bude, když v opravdovém prosinci bude sníh jen v naší Ulici...
Barbora: kolik máte dětí a jak se jmenujou a prosím odpovězte mi

Pavla T: Už jsem odpovídala, ale klidně znovu a ráda: děti mám 2, Adam 17, Anežce bude 9.
Petra: Co jsi dělala o prázdninách?:)
Pavla T: Byla jsem s dětmi u moře v Caorle, kam jezdíme každý rok a pak u kamarádky, která se mi provdala do Švýcarska. Což bylo trochu neštěstí, protože jsem se denně přejídala rakletem. Je to nahřátý neskutečně tučný sýr. A já ho miluju. Takže jsem zase trochu větší :-).
Barbora: Chodíte natáčet každý den nebo máte třeba nějaký den volno že třeba namusíte točit a že točí zase ostatní

Pavla T: Každý den určitě ne, ale jak kdy.

Anna: Pavlo, bydlíte v bytě anebo máte domek?

Pavla T: V bytě takového domku :-)
Anna: Máte ráda podzim?
Pavla T: Miluju slunce a léto. Nechci pozdzimu ublížit, ale moc ho nemusím.
Anna: Co ráda vaříte? Pokud máte čas..
Pavla T: Já hlavně opravdu moc ráda vařím. Nejvíc českou klasiku, ale i ráda experimentuju.
anna: Pavlo,jaké je u vás počasí?prsííííííím odpeište!
Pavla T: Teď jsem momentálně v Praze, je tady pošmourno.
Anna: bude Ulice v pondělí tet v pondělí?protože je svítek tak s eptám orprísm odepište!
Pavla T: Určitě bude, i když je svátek.
Jarka: byla ste se podivat na modní přehlídku?
Pavla T: Bohužel ne, hrála jsem na Vinohradech ve Višňovém sadu.
lenka: jakou mate, rada barvu.
Pavla T: Všechny sluníčkové odstíny - žlutou, oranžovou, okrovou... A pak taky modrá je dobrá :-).
Petr: Mějte se moc hezky přeji Vám hodně úspěchu v práci i v životě A ať máte pořád dobrou náladu jako Simona. Přeji Vám ještě trošku toho sluníčka, i když nám už podzim pomalu klepe na dveře....
Pavla T: Moc děkuju a taky přeji veselou mysl. Doufám, že k tomu budu moci malilinkatým dílkem přispět.
Anna: Máte psa? A jestli jo,tak jakou rasu?
Pavla T: Nemáme, ale mám je ráda.
Fido100: Jak vypada sochor v realu?Odepis prosim!
Pavla T: Myslím, že ho nijak zvlášť nemaskují, takže stejně. Ale náturou je v reálu někým úplně jiným.
Vendula: Budete ve Vánoční Ulici?
Pavla T: Myslím, že ano.
Anna: Pavlo,máte sourozence?
Pavla T: Ano. Mám sestru Naděždu, která je taky herečka v olomouckém divadle. A teď vás překvapím - brzy se objeví i v naší Ulici. Tuším, že 8. října. A taky tuším, že Nyklové pěkně hne žlučí.
Petr: Vy společně se Simonou určitě Vidím Ulici a zářím..................
Pavla T: :-)
Werča: Které jméno se ti líbí víc?Simona nebo Pavlína?
Pavla T: No samozřejmě to moje, ale jsem Pavla, ne Pavlína.
nikol: mate hodne dotazu?
Pavla T: Několik stovek... Je těžké se orientovat. Všem, na koho se nedostane, se moc omlouvám. Snad vám to nějak vynahradím...
ema: zaregistrovala jsem Vás poprvé v nějakém filmu,ale kde byly Vaše divadelní začátky a kde hrajete nyní?
Pavla T: Začínala jsem v divadle Drak v Hradci Králové a nyní jsem členkou Klicperova divadla taktéž v Hradci. Současně hostuji v Divadle na Vinohradech v Praze.
míša: dobrý den vy budete dnes vyvolávat duchy
Pavla T: Budu, i když trošku jinak, než by se čekalo :-)
Lukas: Dori vecer pani Pavlicova zdravi vas verni fanousek.Chci se vas zeptat,jak sevam hraje v serialu ulice a uvidime vas v nekam novem serialu nebo filmu.Prijedte nekdy do Hradce Kraloviho medrovt na kou akci nebo jako host.
Pavla T: :-) Já v Hradci žiju a jestli chcete, Pavlicovou někdy vezmu s sebou.
Felix: Ahoj Pavli,jakpak se ti vede?Normálně si představ,že můj spolužák je pavlica :-D
Pavla T: :-) A není to Pepan? Já ho totiž tak trochu postrádám...
marcik: mě by jsi to vynahradila jedině tím že byjsi s Martou někdy přijela.Marta nám to slíbila tak co je na tom pravdy????????????????
Pavla T: Jak znám Martu, tak nikdy nekecá. Takže brzo na viděnou :-).
ema: prosím SOCHORA NECHAT NA VAŠÍ ADRESE NEMÁ CHYBU
Pavla T: Já mu to vyřídím :-). Ale vlastně... Vždyť příští týden bude tady na chatu, tak mu to můžete napsat sami.
Lenka: musite,byt hodně,oblibena v ulici,jako z hercema,co sněma hrajete.prostě jste,jedna velikanska 1.jaka,je baba,nyklovka.rada tam, chdite do te,pekarny na,kobližky.
Pavla T: Strašně ráda pokecám s Jarkou Obermaierovou, protože to je super žena. Takže když točím v pekařství, těším se, že ji uvidím.
lucka: Dobrý den, hrála jste i ve filmu Raftáci? Děkuji
Pavla T: Ano, hrála. Matku přezdívanou Mlátička.
Anna: Budeš se dneska dívat na uici?Na sebe.:-). Díváš se někdy i s nějakým příbuzným?Mě by bylo asi děsně trapně se sama na sebe dívat!Ale nic ve zlém!!!:-)
Pavla T: Většinou hraju, takže se nevidím. A dnes mi za hodinu a půl začíná představení Višňového sadu v Divadle na Vinohradech.
Anna: Pavlo měla jste někdy v životě i kratší účes/vlasy/?
Pavla T: Myslím, že až do 30 jsem chodila nakrátko. Někdy téměř až na ježka.
Petr: Vy společně se Simonou určitě Vidím Ulici a zářím. A Těším se už teď na příští chat s Vámi. Doufám, že tu brzy zase budete............
Pavla T: Taky doufám a děkuju :-) Zářím, když to čtu.
Vendula: Jaký máte dnes den?
Pavla T: Byl dobrej, ale teď už mě hrozně bolí oči z monitoru počítače :-).
Lukáš :-P: kdy bude matěj ne chatu plosííííííííííííím? jste nej herečka hraju taky jen je mi 12 :-D jak by šlo zařidit abych ral s vama v ulici jsem dobrý
Pavla T: Zkus štěstí a napiš castingovému odd. na Nově. Adresa je Kříženeckého nám. 1078/5, 152 00 Praha 5-Barrandov. Matěj se na chat chystá, ale přesné datum nevím.
Aležka: TY jsi me neodepsala,jak jsem ti psala ze tě mám táda.Je mi sešt rokú
Pavla T: Promiň a moc ti děkuju, že to teď vím. Bude se mi hezky usínat... Ahoj, tvá Simona
lenka: juj fajně,to utika,ale už,se moc těšim ,na ulici,a hlavně na,duchyy.to se,zas budem peradně,řechtat.budete,zase někdy,tady.kolik mate,melirku na,vlasech,moc vam,to jo,pasuje takovy,šik.
Pavla T::-) juj! Díky! Melírky nemám spočítané, stejně jako většinu věcí v mém životě...
nikol: vas bych chtela nekdy videt na vlastní oči moc jsme i vaás oblíbyli a to i muj přitel kouka na ulici a to je co říct on ty serialy moc nemusí,ale na vas radi koukame jste 1 a to je ješte slabe slovo!
Pavla T: Tak přijeďte do hradeckého divadla. Třeba na Dámskou šatnu, Odcházení nebo Petrolejové lampy.
michaela: jak tu budete dlouho
Pavla T: Za 15 minut mi mají nasazovat paruku, to už se budu muset chystat na představení...
nikol: ano určitě přijedeme:-)
Pavla T: Budu se těšit! :-)
lenka: ale mate,jste favoritka,serialu ulice.škoda,že navas,neni bližši kontakt.moccc rada,se mi svama,vyklada.budete,tady někdy.mam,užasny den....D.
Pavla T: :-) Tak přeji i úžasný večer! A děkuju!
Lucka: Dneska mi vytrhli dospělácký zub,kořeny jak něco,a bolelo to jak něco.
Pavla T: To je mi líto. Já si s dospěláckýma zubama taky vytrpěla svý. Doufám, že se na to dá aspoň trochu při dnešním sledování Ulice zapomenout :-). Zdar a sílu, Pavla alias Simona
Fido100: Kolik hodin tocite?v 8?
Pavla T: Jak kdy, jak kdo, ale většinou točíme celý den a nástup je někdy v 5.
mihcaela: jakou budete mít paruku?prosím odepište!
Pavla T: Černou, ale pouze v představení vinohradského divadla Višňový sad.
Lenča: Přeji pěkný den a chci se zeptat: Nehrál váš muž v seriálu Ulice léčitele? Děkuji za odpověď a hodně zdaru do dalších dílů Ulice.
Pavla T: Děkuju za pěkný dotaz a dobrý postřeh. Ano, hrál.
Lika: Milá Simčo,jeden za 18 a druhý bez dvou za 20.Ale Pepan nestál za nic.Nech si Sochora čas ukáže jestli to byla dobrá volba.Lepší holub v hrsti než..... Jinak Simonko hrajete to užasně.Hodně uspěchu v další práci.
Pavla T: Budu o tom přemýšlet, děkuju a hezkej den.
dana: a mám ještě jednu otázečku .Kdo bude online přířte bede někdy pan pešek neboli pan Hrušinský s Miriam s pozdravem D.
Pavla T: Pan Pešek už byl začátkem září, Miriam určitě také bude. Pani Maciuchová i pan Hrušínský s vámi chvíli chatovali také přímo z módní přehlídky.
Ana 13: Ahojky Simon já na tebe koukam každej den jako na ulici je to ten nej serial Dokážeš někdy Sochora vyhodit???držim palce já ho nemam ráda ještě by tě chtěl zabít:) tak se měj pa si supr
Pavla T: Nejsem si jistá, že Simona něco sama dokáže. Většinou potřebuje být na někom závislá a mnozí ji ovlivňují. Tak uvidíme...
lenka: objevi se,v serialu vaši,rodiče
Pavla T: Mám dojem, že se to chystá, že se seznámíte s mými seriálovými rodiči.
Lenka: PAVLI kolik,měřite
Pavla T: 163
Domikolo: Dobry den... na ulici kukame s mamkou každy den ale když ste tam vy tak se dicky nevice zasmějeme, vaše role je prostě užasná :)
Pavla T: Já jsem za ni taky vděčná. I za Vás a Vaši mamku a Vám podobné diváky. Hezký den
KRISTUNKA: už KONČÍME? KONČÍME?
Pavla T: Bohužel, ano. Všem vám děkuju za dotazy, ohlasy a přízeň, protože bez vašeho zájmu by to nešlo. Hodně pozitivní energie vám přes monitor posílá vaše Simona alias Pavla Tomicová
 
  

V úterý 29. dubna 2008 odpovídala na webu: www.ulice.nova.cz  Pavla Tomicová:

>Venda: Jste výborná v Petrolejových lampách. Ale nejraději Vás mám jak Varju ve Višňovém sadu. Váš závěrečný výstup s panem Stropnickým. To je opravdu nádherný výkon. Gratuluji Vám. Protože Vás mám jako herečku moc rád, moc by mě od Vás potěšila podepsaná fotografie. Snad Vás o ni můžu poprosit. Moc děkuji Vašek Šanda Teplická 168 417 41 KRUPKA
>Pavla: Upřímně zdravím všechny vášnivé diváky seriálu Ulice, zejména ženy, a jsem zde, abychom byli chvíli spolu! K první otázce - vážím si uznání, zvláště za divadelní představení, vždy to potěší a podepsané fotografie bych ráda všem, kteří o to budou stát, poslala prostřednictví televize Nova. Napište mi do Novy a nezapomeňte mi poslat zpáteční poštovní adresu.
>katka: ahoj jak se máš
>Pavla: AHOJ, vesměs dobře:-)
>bara lotice: kdy tu bude marek stransky online???dik za odpoved
>Pavla: Ahoj, dej mi lehčí otázku :-)
>Luinka: Ahojky jak se ti líbí hrát v Ulici? Jak se ti líbí tvoje postava Simona a máš se Simonou něco společneho?Jsi moc dobrá herečka hraješ skěle.Viděla jsem i Snouwbordáci i Raftáky a všude jsi hrála výborně.Jak se ti hraje s hercem (Matonohu )s Pepanem?Pa paa díky za odpověd :-)
>Pavla: Ahoj, v Ulici se mi bydlí moc dobře, se Simonou máme společný nejen obličej a s Pepanem vycházím líp, než to vypadá. Je to výborný herecký partner!
>Michal: Seš moc super a hlavně je nejlepší TO MĚ KONKRÉTNĚ ZE VŠEHO NEJVÍC.....
>Pavla: Děkuji, konkrétně nejvíc za Tvůj dobrý vkus :-)
>Lucka: Bude se Ulice vysílat i o letošních prázdninách?
>Pavla: Co já vím, tak ne, ale já nemusím vědět všechno...
>Lucka: ahoj jak se máš?Chtěla jsem se zeptat jestli je pravda, že z Ulice odejde Digi?
>Pavla: Ahoj, taky jsem to slyšela...
>martina: Ahoj Simi, jste bezvy herečka, vždycky když někam vstoupíte tak je Vás všude plno, jste sluníčko.Přeji Vám abyste Pepana spravila, Vy na to máte, on je to takové děcko ještě,nemá jasná životní pravidla ale jádro myslím si dobré takže z něho něco může být.Snad není levý na práci.Ve Vašem osobním životě Vám přeji hodně štěstí.Nashledanou Martina Ostrava
>Pavla: Ahoj, bohužel mohu Pepana spravit jen natolik, kolik mi scénáristé dovolí. Moc děkuji za pochvalu, snad Vás nezklamu. Také přeji hodně štěstíčka v osobním životě.
>dééňa: ahoj...jak to dopadne mezi tebou a Pepanem?.já si myslim že si zasloužíš někoho lepšího..seš taková trhlá i ve skutčnosti?.
>Pavla: Ahoj, vlastně nevím, jak to dopadne, ale i kdybych věděla, tak to stejně musím tajit :-). Moje maminka občas říká: "Ještěže jsi umělkyně, jinak bys byla normální blázen :-)!"
>martina: Jo a Simčo poraďte mi, jsem člověk který si špatné mezilidské vztahy těžko bere, nemám ráda šikanu, zrovna v práci mám kolegyni, nadává, a její častým slovem je pi... ku... no prostě ona je primitivní hova...Špatně se s ní pracuje.Je mi 42let a jsem člověk.Dík. M.
>Pavla: Tady je asi každá rada drahá. Taky špatně snáším, když mezi lidmi není dobře. Radila bych nenechat se vtáhnout nebo ovlivnit
negací toho druhého, ale ono se to zvenčí lehce radí, viďte? Hodně zdaru a duchovní síly! Vaše Simona

 

 

Pavla Tomicová: Kolem trochu šumu, www.televize.cz
Herečka hradeckého divadla mohla být učitelkou i loutkoherečkou, ale nakonec ji dostalo činoherní jeviště. Po dvaceti letech herectví ji objevila kamera. A využívá ji stále častěji.

redaktorka: Jak ten nečekaný zájem o sebe vnímáte?
Pavla: V pohodě, zatím jsem se nesetkala s žádnou nepříjemnou reakcí a navíc je to pořád tak trochu v kruhu hradeckém. Když přijedu do Brna, nikdo mě nepozná.
Jeden fotograf mi asi půl hodiny říkal, jak se mu líbila Nuda v Brně,tak jsem mu několikrát poděkovala. Když se mě zeptal, proč pořád děkuji, vysvětlila jsem mu, že ten film beru tak trochu za svůj, protože jsem v něm hrála. V tu chvíli se vyděšeně zeptal: A koho? Když jsem mu to řekla, přiznal se, že Kulková je jeho zamilovaná postava... Ale nepoznal mě!
redaktorka: Přesto najednou patříte mezi stále častěji obsazované herce...
Pavla: Je náhoda, že se to tak sešlo. Po Snowboarďácích jsem slýchala, že jsem někomu podobná. Jednou mě pobavil pán na ulici, který se mě zeptal: Vy jste hrála ve Snowboarďácích? Odpověděla jsem, že ano a zda je na tom něco špatného. Suše pronesl: Ne, ale žena vyhrála!
redaktorka: Každý herec ale po úspěchu touží. Co vy?
Pavla: Možná to bude znít jako fráze, ale tak jsem o herectví nikdy neuvažovala. Žila jsem svým divadelním životem, který má své zákonitosti a úspěch má trochu jinou váhu. Takové zviditelnění jako to filmové a televizní mě míjelo a tak trochu pořád míjí. Sama v sobě necítím žádnou změnu a kolem sebe jen trochu šumu.
redaktorka: Dlouho jste hrála jen v divadle. Film vás nelákal?
Pavla: Lákal, ale nedělala jsem nic pro to, abych do něj pronikla. Na castingy jsem nejezdila, konkurzy nevyhledávala a ani mě nikdo k filmu nezval. Párkrát jsem se mihla před kamerou, když mě poprosili kamarádi.
Až přišel Vladimír Morávek s Nudou v Brně. Jenže on si vzal ,,svoje" divadelní herce. Doktorka Kulková byla vlastně má první větší filmová role. Ale jako zlomový okamžik jsem to neviděla. Pořád jsem se pohybovala mezi divadelními lidmi.

redaktorka: A potom přišli Snowboarďáci a Bazén. Jak jste se ocitla v rolích tak výjimečných žen?
Pavla: Myslíte těch podivných? (Smích.) Roli neukojené a chtivé Gábiny ve Snowboarďácích jsem si doslova vychodila. Režisér Janák si mě vybral do menší role a přes produkci si se mnou dal schůzku v kavárně na pražské Národnítřídě. Neznali jsme se. Věděla jsem jen, že bude sedět v rohu a jmenuje se Karel.
Když jsem vstoupila do obrovské místnosti s dvaceti rohy a řadou sedících pánů, začala jsem je obcházet se slovy: ,,Nejste náhodou Karel?" Kdyžjsem našla konečně toho pravého, jediné, co mi řekl, bylo: ,,...jo, to bude lepší." Asi se mu zalíbil můj ,,přístup" (prostitutky lovící kunčofty) k mužům. Tak jsem si vychodila tu vášnivku.
redaktorka:
Zlatuše v Bazénu byla produktem Snowboarďáků?
Pavla: Ano. Autorkám jsem se líbila jako postava. Dokonce mi říkaly, že dialogy už psaly přímo pro ni. A to jsem ani jako Pavla Tomicová nevěděla, že mi roli nabídnou... Taky když jsem potom při natáčení vymyslela něco nového,cítila jsem, že chtějí tu ze Snowboarďáků. Tak jsem ji nahodila.
Je zajímavé, že většinou jsem hrávala takové chudinky a najednou jsem díky filmu v kategorii ,,podivné ženy". On je před kamerou vůbec zvláštní svět. Už jen to, že zůstává zachován. To mě fascinuje. Mám radost, že jsem do něj vstoupila. Divadlo je nádherné, prožijete si při zkoušení vývoj celé postavy, ale je tak pomíjivé... To si uvědomuju ale teprve teď, kdy jsem zas o kousek dál. Všechno má svůj čas.

redaktorka: Stejně jako měla loutkařina a potom přechod k činohře?
Pavla: To bylo tak přirozené... Hradecký Drak bylo moje vysněné divadlo, ale když jsem poprvé kývla na činoherní nabídku (Její pastorkyňa v režii Vladimíra Morávka), udělala jsem to spontánně. Netušila jsem, jak velká to bude změna. Jenže já vždycky byla extrovert a najednou jsem zjistila, jak moc mě naplňuje být a žít na jevišti v postavě a dát jí úplně všechno.
Určitě na to měl vliv i režisér Morávek. Takže moje další kroky k filmu, které jsem dělala s ním, byly zase úplně přirozené a jen ukázaly další směr. Můj život se nezměnil, jenom je bohatší...